Pokličite nas na: 01 830 33 60

TRGOVINA JE V IZDELAVI - ZA NAROČILA IN INFORMACIJE NAS PROSIM POKLIČITE na 01 830 33 60 ali nam pišite na info@maitim.si

Kategorije

Optični patch SM PK-9 SC-ST 1m Duplex Leviton


Ident: 7904025
Lastnosti
Znamka
Brand-Rex
Leviton
Dolžina(m)
1
Drugi priključek
ST
Kategorija/Tip
singlemode
Prvi priključek
SC
Tip
OS2

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

17,67€
Količina:

Povejte prijateljem:

    0%
    Na podlagi 0 mnenj.
    0  kupcev
    0  kupcev
    0  kupcev
    0  kupcev
    0  kupcev
    0 nakupov
    0 kupcev priporoča
    13 ogledov
    Prijavite se, če hočete dodati mnenje o produktu.

    Optika